Kniha návštev 

Váš názor nás zaujíma. Pomáha nám neustále sa zlepšovať. Ďakujeme!


Erika M.

"Mzdárska" online kaviarnička

„Dobrý den,
ve středu 25.5.2022 jsem se zúčastnila Mzdárské kaviarničky. Byl to velice příjemně strávený čas, kdy jsem se dozvěděla mnoho nových informací o slovenském mzdovém účetnictví. Paní Marta je moc ochotná, vstřícná, milá a hlavně znalá problematiky. Tímto bych moc chtěla za vše poděkovat a těším se na další setkání.

Marta Weberová

MaVe Lines, s.r.o. (pôvodný názov NOVA Intereal, s.r.o.)

Dámy a páni, ĎAKUJEM!
Vaše slová mi dávajú silu a inšpiráciu do ďalšej práce. Verím, že sa čoskoro uvidíme na nových školeniach a seminároch. Prajem Vám veľa úspechov tak v práci, ako aj v osobnom živote! Marta Weberová

Joanna Siepietowska Polsko 


Pani Marta mnia naucila Vsetko ohladom sloveskych miezd. Po kurze som obdrzala prednasky na CD-ackach k ktorych som sa mohla podla potreby vratit a tak isto internetowy pristup k portali kde som mala veskere potrebne k rataniu miezd informacje. Mozem povedat ze vdaka jej schopnostiam naucovat a trosku mojej odchodlanosti naucit sa bola som schopna spravne ratat mzdy pre viac ako 300 zamestnacov .

Renáta Zajceva


Veľmi milý a profesionálny prístup, výborná pripravenosť a odbornosť. Školenie som u pani Marty robila pred cca 7 rokmi, no vždy keď potrebujem poradiť, môžem sa na ňu obrátiť. Vždy ochotne pomôže. Vrelo odporúčam každému, kto sa chce v oblasti miezd cítiť ako doma.

Ingrid Holíková 


Pani Marta je úžasná lektorka so skvelým prístupom ku klientom. Jej kurzy sú na profesionálnej úrovní a naučí Vás všetko ohľadom miezd a personalistiky. Mzdy budete vedieť vyrátať aj papierovo ak by Vám náhodou zlyhal mzdový program. Obrovským benefitom sú aj jej rady po skončení kurzu. Môžete sa dotazovať telefonicky alebo písomne. Jej odpovede sú promptné. Školenie u pani Weberovej odporúčam každému kto chce rozumieť danej oblasti.

Miroslava Luptáková 


Pani Weberová je skvelá, profesionálna lektorka, ktorá učí danú problematiku veľmi trpezlivo, s nadhľadom a dokonale ovláda nielen teóriu, ale aj prax, takže dokáže zodpovedať akékoľvek doplňujúce otázky. Výuka prebieha v príjemnom prostredí a atmosfére. Oceňujem nielen odbornú pripravenosť a rozhľadenos, ale aj učiteľské schopnosti a ľudsky sympatický prístup

Mária 


Dobrý deň, vážená p. Weberová. Ďakujem Vám za všetkom, čo som od Vás podchytila pri kurze, ktorého som sa zúčastnila. Som rada, že som Vás v živote stretla a na Vás nikdy nezabudnem. Prajem Vá aj Vašej dcérke všetko len to najlepšie v súkromnom aj pracovnom živote, hlavne veľa zdravia aj s nástupom nového roka 2015. Ste jedna profesionálna školiteľka s nevyčerpateľnými vedomosťami, ale to stojí veľa času a námahy z Vašej strany. Obdivujem Vás! Sú ľudia, ktorí z našich životov odchádzajú (myslím živých!) , a nechýbajú. Ale sú aj ľudia, ktorí do našich životov vstupujú a na tých nezabúdame, aj keby tam boli akokoľvek krátko. A Vy ste jedna z nich. Ešte raz V&aac ute;m prajem hlavne veľa zdravia, šťastia a trpezlivosti. S pozdravom a úctou Mária H.

Majka  z Trenčína :-)


Dobrý deň, p. Weberová, ďakujem Vám za všetky novinky a
celú starostlivosť s tým spojenú. Ste jedna úžasná a veľmi dobrá pani,
vysoko si Vás vážim. Slovami sa nedá opísať, aká dorá duša ste, napriek
tomu, čo všetko ste dokázali, cez všetku tú drinu, študovanie. Vás by som
nominovala na Slovenku roka a nie tie celebrity, ktoré sa len pretŕčajú,
nič nedokázali v živote, iba sa viezli so svojím menom. Prajem Vám aj
Vašej dcére všetko najlepšie, hlavne veľa zdravia, ostatné príde, aby sa
Vám dobre darilo a mohli čo najdlhšie odovzdávať Vaše vedomosti a
skúsenosti ďalej. Ak veríte na Pána Boha, nech Vám v tomto pomáha. Ja som
bola na kurze u Vás veľmi spokojná a dalo mi to dosť, aj daňové priznanie
som si sama urobila, čo som čerpala z toho kurzu. Prajem Vám všetko len to
najlepšie aj Vašej firme. S pozdravom Mária z Galanty.

Hajnalka Hegedüs

Pani Weberová naj, naj naj lektorka ktorú, hocikedy som sa stretla, Trpezlivosť má na rozdávanie, veľmi dobre vie vysvetlovať súvistlosti, nakoľko je to osoba z praxe. So mnou mala tažkú pracu ..Prečo,? Veď práve preto, hocičo mi vravela, ja hneď otázkou, ale prečo?, ale prečo? Ale ona všetky moje otázky zodpovedala, lebo ako som vravela, je to osoba z praxe. prečo práve jej kurzy? nakoľko boli sme málo v skupine, a hlavne, že ešte aj 12 mesiacov po úspešnom absolvovaní kurzu, nám ponúkala pomoc, kedže sú veci, čo človeka sa stretne až po určitom dobe. aj dnes to platí,že keď neviem s niečím rady, zavolám jej, a ona veľmi rada mi poradí. Podotýkam, že tých 12 mesiacov už dávno aj prešla. Jedna z mojich najlepších rozhodnutí bolo, že som sa prihlásila na jej kurz. Robili sme aj v programoch, a hlavne čo mi bolo prekvapivé, že ona nás naučila likvidovať mzdu ručne, aby sme vedeli ako sa to robí. naučila nám základy aj vo viacerých programoch mrp, olymp, pohoda atď. proste úplne, naj, naj, naj vrelo odporúčam. Neoľutujete!!!

Gabika  H.

 

Chcem sa touto cestou poďakovať za kurz na ktorý som sa vždy tešila. Musím oceniť prístup, trpezlivosť a vedomosti našej pani lektorky. Určite môžem vrelo doporučiť.
Gabriela H. 

Lenka Káčerová 

  

Dobrý deň, som nanajvýš spokojná so školením, s prístupom ako aj s dostupnosťou učiva. Prajem Vám veľa úspechov a spokojných zákazníkov. S pozdravom Lenka

Lucka G. 

 

Dobry den pani Weberova, moje hodnotenie je jasne: super, super, super, ste velmi
dobra a skusena profesionalka a lektorka :)
Prajem vela spokojnych zakaznikov!
Lucia G.

Daniela Z.


Súhlasím s p. Ivanou a ďakujem pani Weberová za Vaše odpovede na moje nekonečné otázky :-), neviete si ani predstaviť ako je fajn vedieť, že sa môžem kedykoľvek ozvať a opýtať sa, keď nie som si istá v mojej práci mzdárky a aké je to super, že ma nikdy neodmietnete. Veľmi pekne ďakujem za všetky Vaše rady a porady :-)!

Michal P.


Také nadšenie pre prácu a taká ochota poradiť sa dnes už veľmi ťažko hľadá. Potreboval som oživiť vedomosti, keďže začínam spracovávať mzdy a znova sa oplatilo kontaktovať pani Weberovú. Opäť mi vyšla v ústrety a nebol problém operatívne meniť dátum a čas podľa mojich potrieb. Pripravené materiály zase raz predčili moje očakávania a následne nebol najmenší problém konzultovať problémy telefonicky. Ďakujem Vám veľmi pekne pani Weberová a určite sa ešte stretneme na nejakom školení.

Zuzana Poláková

Dobrý deň,
chcela by som sa poďakovať za skutočne výborné školenie miezd. Bolo veľmi profesionálne a hlavne zrozumiteľne a vecne pripravené. Prijemne prostredie, tešila som sa na sobotu aj nedeľu. Vrelo odporúčam.
Zuzana.

Hana 


Pani Marta, skoré úzdravenie!
Praje Hanka z kurzu

Jaruš :-) - Nitra


Pani Weberová, ďakujem za vždy perfektné školenia a neoceniteľné rady!
Prajem Vám skoré uzdravenie! Už nám chýbajú Vaše školenia :-). Tak dúfam, že sa Vám darí dobre a že sa čoskoro uvidíme na nejakom tom školení! Zdraví Jaruška - Nitra

Heňa 

  

Ďakujem za prínosný seminár a osobitný prístup. Je neuveriteľné, že ešte aj dnes sa nájdu ľudia ako Vy, ktorí bez problémov a bez nároku na odmenu poradia a pomôžu. Absolvovala som u Vás kurz aj niekoľko školení a počas celý troch rokov, čo k Vás poznám, ste ma nikdy neodmietli a vždy ste mi poradili.
Veľmi pekne Vám ďakujem a skladám pomyselný klobúk pred Vašimi vedomosťami a nekonečnou ochotou!
Zdraví Henrieta B.

Lucia K.

 

Absolvovala som u lektorky Marty Weberovej individuálne skolenie a musím napísať, že to bolo jedno z najlepšie zvladnutých skoleni aké som za svoju prax absolvovala. Vsetko bolo vysvetlene, lektorka bola ochotna dovysvetlovat a dokonca mi poradi aj mailom, ked nieco k novinkam potrebujem, uz sa budem skolit len u vas. Drzim Vam palce v dalsej praci.

Ingrid S.

 

Aj môj príspevok nebude iný, než pozitívny. Trpezlivosť,ľudskosť a polopatistický výklad pani Weberovej je na nezaplatenie. Vďaka jej prístupu, úsmevu a pedagogickému prejavu každý pochopí podstatu témy. Taktiež chcem vyzdvihnúť jej ochotu reagovať na e-maily aj počas víkendu a tiež na úžasné rady po telefóne. Každému odporúčam školenia firmy NovaIntereal.

Júlia 


Pani Weberová, ďakujem za perfektnú prípravu na profesiu mzdovej účtovníčky a Vaše rady počas mojej praxe. Dnes doceňujem kvalitu Vašej pípravy v praxi. Vaše školiace materiály mám stále po ruke :-). Perfektný materiál :-)! Nech sa Vám darí a nech má čo najviac ľudí možnosť potvrdiť moje slová uznania a vďaky! Všetko dobré praje Julka
P.S. Určite sa ešte uvidíme na nejakom Vašom školení :-)

Joana (Asia) IKEA Polsko


Dvojdnovy rychlokurz odporucam kazdemu!!! Pani Marta je skvela ucitelka, velmi trpezliva, ochotna a otvorena na otazky. Najskor sme obdrzali videokurz v ktorom vsetko je vysvetlene jednoducho a zretelne aj pre ludi ktori z mzdami nemali v zivote nic spolocne- no mozno okrem toho ze som mzdu dostavala na ucet :-) Aj ked som uplna zaciatocnika po kurze sa citim pripravena a spokojna lebo viem ze vzdy mozem zdvihnut telefonat alebo poslat e-mail ked mi neco nebude jasne a Pani Marta vzdy pomoze. Dakujem!

Ivana L.


Pani Marta, nekonečná vďaka za cenné poradenstvo a Vašu trpezlivosť s nami menej zdatnými v tejto oblasti :-). Dúfam, že čoskoro obnovíte Vaše školenia, veľmi mi chýbajú!!! Prajem všetko dobré a skorý návrat do firmy!

Martina Horečná 


Checem sa poďakovať p. Weberovej za jej perfektny vyklad v oblasti miezd a personalistiky. Všetkym mozem s radosťou odporučiť tieto kurzy.

Marta Weberová

NOVA Intereal, s.r.o.

V mene všetkých pracovníkov NOVA Intereal, s.r.o. Vám ďakujem za Vaše slová uznania, ktoré nás motivujú k ešte lepším výkonom a k hľadaniu nových - zaujmavejších spôsobov výučby. Privítame aj Vaše návrhy, ako vylepšiť našu prácu, resp. čo Vám chýbalo v našich kurzoch a školeniach.
Všetkým Vám prajem veľa úspechov vo Vašej náročnej práci!

Soňa   

Až donedávna som si myslela, že účtovníctvo a ja nikdy nepôjdu dokopy. Ale vďaka Vašemu kurzu prvá veta už neplatí. Ďakujem za prístup, lebo viem, že ste to so mnou nemali vôbec ľahké. Ďakujem lektorke, že to zvládla aj s takým \"účtovníckym analfabetom\" ako som bola ja. Určite Vás budem každému odporúčať.

Viera 


Ďakujem za kvalitný kurz, veľmi dobre spracovaný školiaci materiál a neoceniteľné poradenstvo po kurze. Ešte som sa nestretla s toľkou ústretovosťou pri poradenstve po kurze. Tu vidieť, že ľudia u Vás pracujú s radosťou, potešením a to bez ohľadu na odmenu! To sa u nás tak často nevidí! Ešte raz, veľmi pekne ďakujem a doporučej s radosťou ďalej!
Zdraví Vaša absolventka individuálneho kurzu a následných školení Viera Š.

Tatiana 


Dakujem za kurz, ktory mi ukazal, ze mzdy nie su az taka jednoducha zalezitost, ako si laik mysli. Je to dost narocne, hlavne pre absolutneho zaciatocnika, no vdaka vasmu kurzu a vasej trpezlivosti mi neustale radit po telefone, alebo cez mail, sa do toho ako tak dostavam :-). Velmi dakujem za super kurz, bola tam super atmosfera, citila som sa tam dobre a vobec som nemala problem pytat sa na cokolvek, hoci mozno to obcas bola aj blbost :-), este raz vdaka!

Valika 


Chcem sa vám poďakovať za váš perfektný
prístup a trpezlivosť.Bolo super navštevovať váš kurz.
Ešte raz ďakujem.
Valika

Renáta Mesiariková


Dobry den,
chcela by som este raz podakovat za perfektne zaskolenie do sveta miezd. Stretla som sa u Vas s profesionalnym a krasnym pristupom. Vrela vdaka za prijemne prostredie, ktore ste vytvorili.( vela krat som nemala pocit, ze sa idem ucit, islo to jedoducho samo a prirodzene)Dakujem aj za ochotne zodpovedane otazky...Musim vyzdvihnut aj perfektnu pripravenost na kazdu jednu hodinu. S RADOSTOU ODPORUCAM. Urcite sa este uvidime. Spokojna uspesna kurzistka Renata. VDAKA!

Mišo 


Patrím už medzi starších absolventov a neviem, či si na mňa ešte spomeniete, ale nedá mi, aby som sa aspoň dodatočne nepoďakoval. Ďakujem za milé prekvapenie, že ešte stále je niekto, kto vzdeláva seriózne a so zápalom...Vaše školenie mi dalo viac ako som dúfal a skutočne tomu rozumiem. Jedinečný prístup lektorov! Môžem len odporučiť! Verím, že ma čoskoro uvidíte na vašom jazykovom kurze :-)!

Lenka


Chcem sa poďakovať za perfektný prístup, poradenstvo.Vďaka vášmu kurzu som sa zamestnala.Snažím sa využiť všetko to čo som u vás získala.Ešte raz ďakujem!

Zuzana 


Vdaka za kurz a za poradenstvo po kurze. Je super, ze zaciatocnici maju takuto moznost a nemusia sa strapnovat pred kolegynou, ked niecomu nerorumeju. Este raz Vdaka a srdecne odporucam kurzy u Vas! Zuzana

OD TAMARA 


Vdaka za perfektnu pripravu na podnikanie. Je super, ze poskytujete aj poradenstvo. Velmi ste mi pomohli. Verim, ze nas je spokojnych viac! Drzim Vam palce, ste super :-)! Pni Miriam je uzasna lektorka!